Informace o nás

Renovace, údržba techniky, vůně benzínu, zvuk motorů a vše co souvisí alespoň trochu s motocykly a automobily, ale i ohlas okolí a v neposlední řadě trpělivost a podpora ze strany našich drahých,  to vše dalo vzniknout tomuto projektu v rámci něhož  bychom se s Vámi chtěli podělit o naše zkušenosti a zážitky v rámci renovace a provozu historických strojů.

 

Díky skutečnosti, že mne již tatínek od malička vedl k lásce k jednostopým vozidlům (sám pracoval jako učitel odborného výcviku při SOŠ a též jako učitel autoškoly ), měl jsem možnost již od raného mládí prohánět nejrůznější stroje. Toto rané mládí sice uteklo jako voda avšak láska k motorismu a hlavně motocyklům zůstala. Po vystřídání motocyklů značek Simson, Jawa, Kawasaki a Moto Guzzi, jsem před lety čistě náhodou přišel k našemu prvnímu veteránu jímž byl motocykl K-750, vyrobený v roce 1968 v Kyjevském motocyklovém závodě (KMZ). Po zhruba tříleté renovaci bylo nad slunce jasné, že tyto sovětské stroje s postranním vozíkem i kombinace bez něho budou již natrvalo spjaty s našími osudy motoristů.

V posledních letech do naší sbírky přibily i automobily anglické a americké výroby, opět z let padesátých a šedesátých což jsou oblíbené dvě dekády jimž zůstáváme při renovacích historických strojů věrní :-)

 

Jelikož se věnujeme veteránům už nějaký ten rok, podařilo se nám za přispění našich drahých otestovat stroje a zručnost nejen v terénu (kde jsou zejména motocykly s náhonem sidecaru a uzávěrkou diferenciálu jako ryba ve vodě), ale i v nejednom závodě historických vozidel. Výsledky dovolující vstup na stupně vítězů pak také nějaké již byly :-)

 

S narůstajícím počtem veteránů, které se nám dostali do rukou, jsme se rozhodli podělit se o tuto radost a naše zkušenosti z renovace a provozu i s Vámi. Využijte proto našeho dárku pro vás a obohaťte svoji akci netradičním zážitkem. 

  

Naše nabídka netradičních zážitků a placených služeb :

 1. Fotografování Svateb (zahrnuje DVD se všemi fotografiemi + cca 60 upravených fotografií + cca 15 fotografií ve speciální úpravě)

2. Fotografování konferencí, slavností atp.

3. Fotodokumentace při natáčení reklamy

4. Fotografování portrétů v přírodě

5. Fotografování rodinných akcí a výletů (cena dle délky ra rozsahu fotografování)

 

Ke každé z výše uvedených služeb nabízíme jako BEZPLATNÝ DÁREK i vyjížďku nebo výlet některým z našich veteránů (dle vlastního výběru) nebo umístění našeho stroje jako dekorace na vaší akci.